Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 11.08.2020 - 21:25:57
FCž: Haralambie vítězí, tři Češky v TOP 5!
24.8.2019 - 13:50 - závody - Michal Podrazil


Domácí Daniela Vasilica Haralambie potvrdila v údvoním rašnovském klání roli favoritky a připsala si očekávaný triumf. Krok s ní dokázala udržet pouze druhá Klára Ulrichová, další závodnice ztratily už přes třicet bodů.


Haralambie vítězí, skvělá Ulrichová druhá
Daniela Vasilica Haralambie (95 a 93 m) rozhodla už v první rundě, kdy si udělala na ostatní soupeřky dostatečný náskok. Druhé místo bere vítězka zkušebního kola, Klára Ulrichová (89,5 a 94 m), která tak znovu potvrzuje skvělou formu a skvělý potenciál. Na pódiu je doplnila Maďarka Virág Vörös (89,5 a 87,5 m).

Další pozice v TOP 5 už zůstaly v české náruči. Postarala se o to čtvrtá Štěpánka Ptáčková (87,5 a 84 m) a pátá Veronika Jenčová (80 a 78,5 m), jež zpečetily velmi pozitivní vyhlídky v otázkách budoucnosti našeho ženského skoku. Stejně staré soupeřky totiž holky porazily převážně o více než padesát bodů.


V aktuálním pořadí FIS Cupu pomohl Ulrichové bohatý zisk k posunu na druhou příčku, jíž drží za vedoucí Špelou Rogelj. Karolína Indráčková, jež odskákala pouze dva závody, je šestá, třinácté místo drží Štěpánka Ptáčková, Veronika Jenčová poskočila na 22. pozici a nelepší třicítku uzavírá Zdenka Pešatová.


Průběžné výsledky po prvním kole
Kompletní výsledky sobotního klání
Průběžné pořadí letního FIS Cupu žen

Foto: Daniela Haralambie (autor: Sabine Link)

Michal Podrazil
Komentáře ke zprávě: