Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 18.08.2017 - 06:55:05
MS Lahti: Zkušební kolo pro Wellingera
25.2.2017 - 16:21 - závody - Jan Metelka

Ve zkušebním kole před závodem Mistrovství světa na středním můstku vítězí Andreas Wellinger. Nejlepším z Čechů byl Roman Koudelka na místě osmnáctém.

Wellinger nejlepší ve zkušebním kole
Německý skokan Andreas Wellinger (98,5 m) dnes neměl ve zkušebním kole konkurenci. Na druhém místě končí Polák Maciej Kot (97 m) a na třetím Peter Prevc (96,5 m). Čtvrtá příčka náležela lídru Světového poháru Kamilu Stochovi (98 m) a pátá Stefanu Kraftovi (96 m). Nejlepším z Čechů byl na osmnácté pozici Roman Koudelka (89,5 m), který má v závodě však určitě navíc. Viktor Polášek (92,5 m) skončil 29. a o jednu pozici za ním končí Tomáš Vančura (90,5 m).Z českého pohledu to uzavřel Jakub Janda (89 m) a bere příčku dvaatřicátou.

První kolo startuje již za pár minut, tedy v 16:30 a vysílá ho živě ČT Sport a Eurosport. Pevně věříme nejen v dobré výkony českých reprezentantů, ale i v krásný závod a ať vyhraje ten nejlepší!