Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 30.03.2017 - 10:51:19
T4M: Stoch ovládl zkušební kolo, Janda devátý!
4.1.2017 - 13:41 - závody - Vojtěch Helebrant

Před třetím závodem Turné čtyř můstku proběhlo na můstku v Innsbrucku zkušební kolo, které bylo bohužel výrazně poznamenáno silným točícím se větrem.

Vítězství Markuse Eisenbichlera
Neljépe ze všech ve zkušebním kole skočil Kamil Stoch (127 m), který však svůj skok neustál a jeho pád vůbec nevypadal hezky. Bohužel má podle všeho v nepořádku rameno a jeho start není vůbec jistý! Jako druhý se umístil Markus Eisenbichler (123,5 m) a třetí místo obsadil Daniel-André Tande (115 m). Nestartovali tři skokané - Stefan Kraft, Andreas Kofler a Mackenzie Boyd-Clowes.

Janda potvrzuje skvělou formu
S těžkým zadním větrem se skvěle vypořádal devátý Jakub Janda (116,5 m) a zkušebně jednoznačně ovládl svůj souboj s 41. Jarkem Määtäm (107 m), protivítr nedokázal využít 37. Lukáš Hlava (116 m) a svůj souboj s 21. Stefanem Hulou (118 m) prohrál. S nepříjemnými podmínkami si neporadil až 43. Roman Koudelka (104 m) a nanečisto neporazil 32. Simona Ammanna (110,5 m). Mnohem důležitější ale budou samozřejmě souboje v samotném závodu.

První kolo by mělo začít už ve 14:00 a tento závod, který by mohl být plný překvapení, bude vysílaný na české verzi Eurosportu a na ČT Sport.