Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 19.08.2019 - 00:22:52
Daniela Iraschko po operaci kolene
9.11.2011 - 21:30 - skokanky - Sabina Línová


Mistryně světa ve skocích na lyžích, Rakušanka Daniela Iraschko, v minulých dnech podstoupila operaci pravého kolene. Artroskopii provedl doktor Christian Hosser na klinice v Hochrum a výsledky jsou dle jeho slov uspokojivé.

Rakušanka se již několik dní potýkala s bolestmi. Sama ale říká, že ji nález zranění překvapil. „Samozřejmě jsem byla trochu v šoku, když vyšetření ukázalo zranění. V posledních dnech mě koleno opravdu bolelo, ale teď jsem šťastná, že operace proběhla tak dobře," říká Daniela Iraschko. Dodává také, že její start v Lillehammeru by to ohrozit nemělo. „Jsem si téměř jistá, že do Lillehammeru pojedu. Trochu mi to připomíná situaci před Mistrovstvím světa v Oslo, kdy jsem také měla s kolenem problémy a nakonec pro mě vše dobře dopadlo."

Její slova potvrzuje i doktor Christian Hosser. „S průběhem operace jsem velmi spokojený. Pokud rehabilitace půjde dobře, mohla by Daniela během dvou týdnů začít se silovým tréninkem. Jsem přesvědčený, že v úvodním závodu Světového poháru by neměla chybět," říká Hosser.


Zdroj: oesv.at, skijumping.pl
Foto: Daniela Iraschko (autor: Michaela Vondrášková)

Sabina Línová
Komentáře ke zprávě: