Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 14.12.2017 - 19:41:01
Úspěchy českých skokanů v Breitenbergu
30.6.2008 - 18:30 - děti a dorostenci - Jiri


O víkendu 28. a 29. června 2008 se v německém Breitenbergu / Rastbüchlu uskutečnily na umělohmotném můstku s konstrukčním bodem K 75 m (HS 90) populární dvoudenní mezinárodní závody FIS ve skoku na lyžích – letos již 19. ročník Internationale Mattenskispringen. Na těchto závodech tradičně ve všech ročnících startovali čeští skokani, z nichž v roce 1991 zvítězil František Jež, v roce 1994 Jaroslav Sakala, v roce 1995 Ladislav Dluhoš a 2006 Roman Koudelka. V pěti kategoriích startovalo letos 98 německých, rakouských a českých skokanů a skokanek.

Kategorie mužů a žen byla letos obsazena podstatně lépe než v loňském roce a mezi dorostenci a juniory byla konkurence ze tří zemí - Německa, Rakouska a České republiky konkurence skutečně reprezentativní.


Foto: Jiří Struhár

V sobotu zvítězil v konkurenci 10 mužů s převahou domácí favorit Michael Uhrmann z pořádajícího WSV–DJK Rastbüchel nejdelšími skoky dne 80 a 82,5 metrů před rakouskými bratry Manuelem a Nicolasem Fettnery a svým oddílovým kolegou Danielem Niglem. Nejlepším ze čtyř českých závodníků by sdruženář Petr Kutal z TJ Dukly Liberec na 7. místě. V nedělním závodě zopakoval své vítězství Michael Uhrmann před svým oddílovým kolegou Severinem Freundem a Rakušanem Balthasarem Schneiderem. Český závodník Petr Kutal překvapivě obsadil 4. místo před bratry Fettnery.

V otevřené soutěži žen startovalo sedm skokanek, z toho pět svěřenkyň trenéra Pavla Mikeska. V sobotu zvítězila juniorka Vladěna Pustková(*1992) ze Sokola Kozlovice skoky 70 a 75 metrů těsně před dorostenkou Lucií Míkovou (*1994) z SK Ještěd Liberec. Třetí místo obsadila Michaela Doleželová (*1994) ze Sokola Kozlovice před domácí jedenadvacetiletou skokankou Nicole Hauerovou z WSV DJK Rastbüchl a její oddílovou kolegyní Stefanii Reischlovou. Šesté místo obsadila Johana Špačková (*1994) z TJ Frenštát p.R. před Natálií Dejmkovou (*1996) z SK Ještěd Liberec.


Foto: Johana Špačková

V neděli se na čele vystřídaly české skokanky kdy zvítězila Lucie Míková z SK Ještěd Liberec před Vladěnou Pustkovou ze Sokola Kozlovice a její oddílovou kolegyní Michaelou Doleželovou. Požadí na dalších místech se nezmenilo: 4. Nicole Hauerová, 5. Stefanie Reischlová, 6. Johana Špačková a 7. Natálie Dejmková.

V kategorii dorostenců ročník 1993 a mladších v sobotním závodě v konkurenci 31 obsadili stupně vítězů němečtí závodníci s jednobodovými bodovými odstupy v pořadí 1. Marco Heinrich z WSV Schmiedefeld (79+76,5 m)2. Michael Zachrau z WSV 05 Oberhof a Lucas Wagner z WSV 08 Lauscha. Za čtvrtým Němcem Florianem Menzem obsadil 5. místo Pavel Rajnoch z TJ Frenštát p.R. skoky 74 a 76 metrů. Z dalších českých skokanů obsadil 8. místo Kryštof Tišer ze Ski Klubu Harrachov a 10. místo jeho oddílový kolega Vít Háček, 11. Jakub Dědek z SK Ještěd Liberec a 12. Adam Oplištil z Dukly Liberec.


Foto: Robert Kubáň

V neděli zvítězil s pětibodovým náskokem Lucas Wagner před Florianem Menzem a Michaelem Zachrau. Za sobotním vítězem Marco Heinrichem se opět prosadil na 5. místo Pavel Rajnoch z TJ Frenštát p.R. a úspěch frenštátských barev potvrdil na 10. místě o tři roky mladší Filip Sakala (*96) před Jakubem Dědkem a Vítem Háčkem.

V kategorii mladších juniorů ročníků 1991 a 1992 zvítězil mezi 22 startujícími v sobotu Rakušan Michael Haybock z UVB Hinzenbach s 3,6-tibodovým náskokem před Čestmírem Kožíškem z LSK Lomnice n.P. (ten byl původně zařazen na 5. místo mezi muže) a před Němcem Danielem Wenigem z SK Berchtesgaden. Za Rakušanem Marcusem Schiffnerem obsadil z českých juniorů 5. místo Robert Kubáň z TJ Frenštát p.R. před Martinem Plhalem z SKL Nové Město n.M. Od 9. místa se ve výsledkové listině seřadili Hubert Bláha (LSK Lomnice n.P.), Ondřej Brezár (TJ Dukla Liberec), Lukáš Rypl (LSK Lomnice n.P.) a Jiří Struhár s Davidem Ripperem z TJ Frenštát p.R.

V neděli si Michael Hayböck zopakoval sobotní vítězství jen těsně o 1,4 bodu opět před Čestmírem Kožíškem, svým oddílovým kolegou Marcusem Schiffnerem. Za čtvrtým Danielem Wenigem se na 5. místě umístil Martin Plhal a na 7. místo si zlepšil Lukáš Rypl. Od 9. místa se ve výsledkové listině seřadili Robert Kubáň, Jiří Struhár, Miroslav Daněk, Ondřej Brezár a David Ripper.


Foto: Lucie Míková

V kategorii starších juniorů, ve které startovalo 13 závodníků ročníků 1989 a 1990 zvítězil v sobotu Jiří Mazoch z TJ Frenštát p.R. nejdelšími skoky 75 a 72 metrů s téměř tříbodovým náskokem před Rakušanem Stefanem Hayböckem z UVB Hinzenbach. Třetí místo obsadil Vladimír Struhár z TJ Frenštát p.R. před sdruženářem Lukášem Havránkem z TJ Dukla Liberec, Němcem Christianem Fendtem z SC Berchtesgaden a Lukášem Jančíkem z TJ Dukla Liberec. Od 8. místa se umístili Tomáš Matura z LSK Lomnice n.P., Václav Štorek z TJ Dukla Liberec, Michal Vlášek z LSK Lomnice n.P. a rožnovský odchovanec Radek Sekyra z Dukly Liberec.


Foto: Michael Uhrmann

V neděli oplatil Rakušan Stefan Hayböck i s úroky sobotní porážku, když nejdelšími skoky 77,5 a 74 metrů odsunul po 1. kole vedoucího Jiřího Mazocha z TJ Frenštát p.R. na 2. místo. S více než 35-tibodovým odstupem obsadil 3. místo další frenštátčan Vladimír Struhár s náskokem před Tomášem Maturou a Lukášem Havránkem. Od 8. místa se umístili Lukáš Jančík, Václav Štorek z TJ Dukla Liberec, Michal Vlášek a Radek Sekyra.

Letošní 19. ročník letních mezinárodních závodů na můstku Baptista Kitzlingera K 75 m s umělou hmotou v Breitenbergu/Rasbüchlu byl již popáté pořádán jako dvoudenní turné.


Foto: Natálie Dejmková

Pohár za dvoudenní Turné vybojovala mezi ženami Michaela Míková z SK Ještěd Liberec před Vladěnou Pustkovou a Michaelou Doleželovou.

Mezi dorostenci Celkově zvítězil Němec Lukas Wagner před krajany Michaelem Zachrauem a Marco Heinrichchem. Nejlepším z Čechů byl Pavel Rajnoch na 5. místě.

V kategorii mladších juniorů zvítězil Rakušan Michael Hayböck před Čestmírem Kožíškem z LSK Lomnice n.P. a Němcem Danielem Wenigem. Martin Plhal se celkově umístil na 5. místě.


Foto: Tomáš Portyk

V kategorii starších juniorů patřilo celkové prvenství Rakušanu Stefanu Hayböckovi před skokany TJ Frenštát p.R. Jiřím Mazochem a Vladimírem Struhárem.

Mezi muži zvítězil již po jedenácté domácí matador – olympijský vítěz a mistr světa Michael Uhrmann před Rakušany Manuelem a Nicolasem Fettnerem.

Breitenberg/Rastbüchel (GER) 19. Internationale Mattenspringen 28.06.2008


VÝSLEDKY:

Výsledky žen - otevřená kategorie - 7 startujících
Pustková Vladěna 92 CZE TJ Sokol Kozlovice 70,0+75,0 m 209,0 b.
Míková Lucie 94 CZE SK Ještěd Liberec 70,0+74,0 m 207,3 b.
Doleželová Michaela 94 CZE TJ Sokol Kozlovice 69,0+65,0 m 181,3 b.
Hauer Nicole 87 GER WSV-DJK Rastbüchel 65,0+68,0 m 179,6 b.
Eischel Stefanie 91 GER WSV-DJK Rastbüchel 52,0+55,0 m 113,4 b.
Špačková Johana 94 CZE TJ Frenštát p.R. 52,0+54,0 m 105,7 b.
Dejmková Natálie 96 CZE SK Ještěd Liberec 51,0+54,0 m 105,5 b.


Výsledky dorostenců (1993 a mladší) - 31 startujících
Heinrich Marco 93 GER WSV Schmiedenfeld 79,0+76,5 m 239,6 b.
Zachrau Michael 94 GER WSV 05 Oberhof 79,5+76,5 m 237,8 b.
Wagner Lukas 95 GER WSV 08 Lauscha 83,0+76,0 m 237,8 b.
Menz Florian 94 GER SC Steinbach-Hallenberg 77,5+75,5 m 229,6 b.
Rajnoch Pavel 93 CZE TJ Frenštát p.R. 74,0+76,0 m 225,5 b.
Heim Christian 93 GER SC Auerbach/CJD 79,0+71,0 m 220,0 b.
Ramesberger Lukas 93 GER WSV-DJK Rastbüchel 76,0+72,0 m 217,6 b.
Tišer Kryštof 93 CZE TJ Dukla Liberec 76,0+68,0 m 207,8 b.
Kinateder Tobias 93 GER WSV-DJK Rastbüchel 73,5+70,0 m 207,7 b.
Háček Vít 94 CZE Ski Klub Harrachov 70,0+73,0 m 202,6 b.
Dědek Jakub 93 CZE TJ Dukla Liberec 77,0+65,5 m 201,0 b.
Oplištil Adam 93 CZE TJ Dukla Liberec 70,0+68,0 m 191,1 b.
Sakala Filip 96 CZE TJ Frenštát p.R. 71,0+62,5 m 179,2 b.
Friedrich Tomáš 95 CZE SK Ještěd Liberec 68,0+63,5 m 172,3 b.
Portyk Tomáš 96 CZE LSK Lomnice n.P. 66,5+64,5 m 169,7 b.
Kelnar Ondřej 94 CZE TJ Rožnov p.R. 64,5+64,5 m 166,8 b.
Bartoš David 94 CZE JRKL Desná v Jiz.h. 62,0+64,0 m 160,7 b.
Dluhoš Kristián 95 CZE TJ Frenštát p.R. 64,5+60,0 m 156,9 b.
Štursa Vojtěch 95 CZE SKL Nové Město n.M. 62,0+60,0 m 152,9 b.
Holub Daniel 97 CZE SK Ještěd Liberec 67,0+48,0 m 134,0 b.
Měch Robert 96 CZE TJ Frenštát p.R. 55,0+56,0 m 121,7 b.
Cáb Petr 95 CZE TJ Rožnov p.R. 46,0+47,0 m 103,6 b.
Janíček Jakub 94 CZE SKL Nové Město n.M. 49,0+50,0 m 90,3 b.


Výsledky juniorů I. (1991 a 1992) - 22 startujících
1. Hayböck Michael 91 AUT UVB Hinzenbach 74,0+71,0 m 215,5 b.
2. Kožíšek Čestmír 91 CZE LSK Lomnice n.P. 72,5+72,0 m 211,9 b.
3. Wenig Daniel 91 GER SK Berchtesgaden/CJD 71,0+71,5 m 207,5 b.
4. Schiffner Marcus 92 AUT UVB Hinzenbach 68,0+73,5 m 202,8 b.
5. Kubáň Robert 91 CZE TJ Frenštát p.R. 69,5+68,5 m 195,6 b.
6. Plhal Martin 91 CZE SKL Nové Město n.M. 68,0+68,0 m 189,7 b.
7. Bogner Sebastian 91 GER WSV-DJK Rastbüchel 67,5+65,0 m 180,0 b.
8. Eisenbichler Marcus 91 GER TSV Siegsdorf/CJD 65,5+65,5 m 176,7 b.
9. Bláha Hubert 92 CZE LSK Lomnice n.P. 61,5+62,0 m 157,7 b.
10. Brezár Ondřej 92 CZE TJ Dukla Liberec 58,0+65,0 m 155,1 b.
11. Rypl Lukáš 91 CZE LSK Lomnice n.P. 60,0+61,5 m 150,8 b.
12. Struhár Jiří 92 CZE TJ Frenštát p.R. 56,0+65,5 m 149,3 b.
13. Ripper David 92 CZE TJ Frenštát p.R. 60,0+60,0 m 147,0 b.
14. Daněk Miroslav 92 CZE Ski Klub Harrachov 58,0+61,5 m 146,4 b.
15. Šútor Martin 91 CZE LSK Lomnice n.P. 61,5+59,0 m 137,4 b.
17. Křesálek Jakub 91 CZE TJ Frenštát p.R. 59,0+53,0 m 125,9 b.
18. Kadlec Miloš 92 CZE SKL Nové Město n.M. 55,0+56,0 m 125,2 b.
19. Kozák Jan 91 CZE SKL Nové Město n.M. 54,0+57,0 m 120,7 b.
20. Čvančara Jiří 92 CZE TJ Dukla Liberec 52,0+54,0 m 108,7 b.
21. Drahoňovský Michal 91 CZE TJ Dukla Liberec 47,0+50,0 m 91,9 b.
22. Solanský Robert 91 CZE TJ Rožnov p.R. 47,0+46,0 m 81,6 b.


Výsledky juniorů II. (1989 a 1990) - 13 startujících
1. Mazoch Jiří 90 CZE TJ Frenštát p.R. 75,0+72,0 m 217,9 b.
2. Hayböck Stefan 89 AUT UVB Hinzenbach 73,5+72,0 m 215,1 b.
3. Struhár Vladimír 89 CZE TJ Frenštát p.R. 72,0+69,0 m 181,1 b.
4. Havránek Lukáš 90 CZE TJ Dukla Liberec 67,0+63,5 m 174,6 b.
5. Fendt Christian 90 GER SK Berchtesgaden/CJD 64,5+63,5 m 168,1 b.
6. Jančík Lukáš 90 CZE TJ Dukla Liberec 62,0+62,5 m 159,9 b.
7. Grötschl Andi 89 GER WSV Aschau 62,0+62,0 m 154,8 b.
8. Matura Tomáš 89 CZE LSK Lomnice n.P. 58,0+64,0 m 152,4 b.
9. Storek Václav 90 CZE TJ Dukla Liberec 62,0+57,0 m 143,8 b.
10. Vlášek Michal 89 CZE LSK Lomnice n.P. 56,0+57,0 m 132,1 b.
11. Sekyra Radek 89 CZE TJ Dukla Liberec 53,0+53,0 m 113,7 b.
12. Strnad Lukáš 90 CZE LSK Lomnice n.P. 53,0+49,0 m 101,9 b.
13. Samohýl Lukáš 90 CZE LSK Lomnice n.P. 48,0+52,0 m 97,5 b.


Výsledky mužů (1988 a starší) - 10 startujících
1. Uhrmann Michael 78 GER WSV-DJK Rastbüchel 80,0+82,5 m 254,0 b.
2. Fettner Manuel 85 AUT UVB Hinzenbach 78,5+76,0 m 237,9 b.
3. Fettner Nicolas 87 AUT UVB Hinzenbach 71,0+77,0 m 221,1 b.
4. Nigl Daniel 88 GER WSV-DJK Rastbüchel 77,0+71,5 m 220,2 b.
5. Schneider Balthasar 84 AUT SC Bregenzerwald 71,5+71,0 m 206,5 b.
6. Freund Severin 88 GER WSV-DJK Rastbüchel 74,0+65,0 m 198,8 b.
7. Kutal Petr 88 CZE TJ Dukla Liberec 71,0+67,0 m 192,6 b.
8. Jeřábek Rudolf 73 CZE SK Ještěd Liberec 61,5+63,0 m 156,4 b.
9. Kutal Jiří 86 CZE SKL Nové Město n.M. 53,0+56,0 m 121,8 b.
10. Tomeš Stanislav 68 CZE Lepidla Smržovka 39,0+37,0 m 35,7 b.
Breitenberg/Rastbüchel (GER) 19. Internationale Mattenspringen 29.06.2008


Výsledky žen - otevřená kategorie - 7 startujících
1. Míková Lucie 94 CZE SK Ještěd Liberec 75,0+73,0 m 218,1 b.
2. Pustková Vladěna 92 CZE TJ Sokol Kozlovice 73,5+73,0 m 214,3 b.
3. Doleželová Michaela 94 CZE TJ Sokol Kozlovice 74,0+73,0 m 212,9 b.
4. Hauer Nicole 87 GER WSV-DJK Rastbüchel 70,0+71,0 m 199,7 b.
5. Eischel Stefanie 91 GER WSV-DJK Rastbüchel 55,0+55,0 m 122,5 b.
6. Špačková Johana 94 CZE TJ Frenštát p.R. 53,0+56,0 m 115,3 b.
7. Dejmková Natálie 96 CZE SK Ještěd Liberec 55,0+46,0 m 97,7 b.


Výsledky dorostenců (1993 a mladší) - 31 startujících
1. Wagner Lukas 95 GER WSV 08 Lauscha 77,5+77,5 m 237,0 b.
2. Menz Florian 94 GER SC Steinbach-Hallenberg 78,0+74,0 m 231,9 b.
3. Zachrau Michael 94 GER WSV 05 Oberhof 76,0+75,5 m 229,8 b.
4. Heinrich Marco 93 GER WSV Schmiedenfeld 75,0+76,0 m 228,2 b.
5. Rajnoch Pavel 93 CZE TJ Frenštát p.R. 75,0+73,0 m 219,1 b.
6. Ramesberger Lukas 93 GER WSV-DJK Rastbüchel 74,5+69,0 m 205,2 b.
7. Heinz Hendrick 95 GER Goldlauter-Heidersbach 74,5+68,0 m 204,0 b.
8. Kinateder Tobias 93 GER WSV-DJK Rastbüchel 69,5+70,5 m 201,0 b.
9. Heim Christian 93 GER SC Auerbach/CJD 70,0+70,0 m 195,0 b.
10. Sakala Filip 96 CZE TJ Frenštát p.R. 71,0+68,0 m 192,3 b.
11. Dědek Jakub 93 CZE TJ Dukla Liberec 67,5+69,0 m 190,3 b.
12. Háček Vít 94 CZE Ski Klub Harrachov 67,0+67,0 m 182,8 b.
13. Oplištil Adam 93 CZE TJ Dukla Liberec 68,0+66,0 m 182,3 b.
13. Tišer Kryštof 93 CZE TJ Dukla Liberec 66,0+68,0 m 182,3 b.
15. Kelnar Ondřej 94 CZE TJ Rožnov p.R. 62,0+69,0 m 176,2 b.
19. Portyk Tomáš 96 CZE LSK Lomnice n.P. 60,0+65,0 m 160,0 b.
21. Friedrich Tomáš 95 CZE SK Ještěd Liberec 61,0+63,0 m 158,3 b.
22. Bartoš David 94 CZE JRKL Desná v Jiz.h. 63,0+61,5 m 156,0 b.
25. Dluhoš Kristián 95 CZE TJ Frenštát p.R. 64,5+60,0 m 156,9 b.
26. Štursa Vojtěch 95 CZE SKL Nové Město n.M. 62,0+60,0 m 152,9 b.
28. Holub Daniel 97 CZE SK Ještěd Liberec 53,0+52,0 m 113,0 b.
29. Cáb Petr 95 CZE TJ Rožnov p.R. 51,0+51,0 m 101,9 b.
30. Měch Robert 96 CZE TJ Frenštát p.R. 50,0+52,0 m 98,4 b.
31. Janíček Jakub 94 CZE SKL Nové Město n.M. 49,0+47,0 m 87,2 b.


Výsledky juniorů I. (1991 a 1992) - 22 startujících
1. Hayböck Michael 91 AUT UVB Hinzenbach 72,0+73,5 m 217,1 b.
2. Kožíšek Čestmír 91 CZE LSK Lomnice n.P. 71,0+75,0 m 215,7 b.
3. Schiffner Marcus 92 AUT UVB Hinzenbach 72,0+72,5 m 212,4 b.
4. Wenig Daniel 91 GER SK Berchtesgaden/CJD 71,0+71,0 m 207,9 b.
5. Plhal Martin 91 CZE SKL Nové Město n.M. 69,0+70,0 m 198,8 b.
6. Bogner Sebastian 91 GER WSV-DJK Rastbüchel 67,0+67,0 m 185,8 b.
7. Rypl Lukáš 91 CZE LSK Lomnice n.P. 64,0+65,0 m 172,3 b.
8. Eisenbichler Marcus 91 GER TSV Siegsdorf/CJD 63,0+65,0 m 169,1 b.
9. Kubáň Robert 91 CZE TJ Frenštát p.R. 62,5+62,5 m 160,0 b.
10. Struhár Jiří 92 CZE TJ Frenštát p.R. 60,0+62,0 m 154,4 b.
11. Daněk Miroslav 92 CZE Ski Klub Harrachov 60,0+62,5 m 153,5 b.
12. Brezár Ondřej 92 CZE TJ Dukla Liberec 62,0+59,5 m 153,3 b.
13. Ripper David 92 CZE TJ Frenštát p.R. 58,5+61,0 m 151,7 b.
14. Šútor Martin 91 CZE LSK Lomnice n.P. 61,5+59,0 m 148,7 b.
15. Bláha Hubert 92 CZE LSK Lomnice n.P. 61,0+58,5 m 145,9 b.
16. Kadlec Miloš 92 CZE SKL Nové Město n.M. 57,0+56,0 m 131,1 b.
17. Kozák Jan 91 CZE SKL Nové Město n.M. 59,0+54,0 m 129,1 b.
19. Křesálek Jakub 91 CZE TJ Frenštát p.R. 50,0+56,0 m 111,2 b.
20. Čvančara Jiří 92 CZE TJ Dukla Liberec 52,0+47,0 m 94,8 b.
21. Solanský Robert 91 CZE TJ Rožnov p.R. 46,0+49,0 m 87,5 b.
22. Drahoňovský Michal 91 CZE TJ Dukla Liberec 46,0+49,0 m 87,0 b.


Výsledky juniorů II. (1989 a 1990) - 13 startujících
1. Hayböck Stefan 89 AUT UVB Hinzenbach 77,5+74,0 m 231,8 b.
2. Mazoch Jiří 90 CZE TJ Frenštát p.R. 77,5+70,0 m 220,5 b.
3. Struhár Vladimír 89 CZE TJ Frenštát p.R. 67,0+67,0 m 184,3 b.
4. Matura Tomáš 89 CZE LSK Lomnice n.P. 61,0+64,0 m 162,0 b.
5. Havránek Lukáš 90 CZE TJ Dukla Liberec 64,0+61,0 m 161,4 b.
6. Fendt Christian 90 GER SK Berchtesgaden/CJD 61,5+62,0 m 158,7 b.
6. Grötschl Andi 89 GER WSV Aschau 59,5+64,0 m 158,7 b.
8. Jančík Lukáš 90 CZE TJ Dukla Liberec 61,0+58,5 m 145,9 b.
9. Storek Václav 90 CZE TJ Dukla Liberec 57,0+59,0 m 139,2 b.
10. Vlášek Michal 89 CZE LSK Lomnice n.P. 57,0+58,0 m 137,5 b.
11. Sekyra Radek 89 CZE TJ Dukla Liberec 53,0+54,0 m 117,9 b.
12. Samohýl Lukáš 90 CZE LSK Lomnice n.P. 53,0+52,0 m 114,0 b.
13. Strnad Lukáš 90 CZE LSK Lomnice n.P. 51,0+53,0 m 107,3 b.


Výsledky mužů (1988 a starší) - 10 startujících
1. Uhrmann Michael 78 GER WSV-DJK Rastbüchel 71,0+76,5 m 221,5 b.
2. Freund Severin 88 GER WSV-DJK Rastbüchel 72,0+72,5 m 213,4 b.
2. Schneider Balthasar 84 AUT SC Bregenzerwald 71,5+71,0 m 213,4 b.
4. Kutal Petr 88 CZE TJ Dukla Liberec 71,0+70,5 m 203,8 b.
5. Fettner Manuel 85 AUT UVB Hinzenbach 70,0+70,0 m 200,3 b.
6. Fettner Nicolas 87 AUT UVB Hinzenbach 71,0+68,5 m 198,9 b.
7. Nigl Daniel 88 GER WSV-DJK Rastbüchel 68,0+70,0 m 193,6 b.
8. Jeřábek Rudolf 73 CZE SK Ještěd Liberec 58,0+63,0 m 148,7 b.
9. Kutal Jiří 86 CZE SKL Nové Město n.M. 55,0+57,0 m 128,9 b.
10. Tomeš Stanislav 68 CZE Lepidla Smržovka 37,0+37,0 m 31,8 b.


Foto: Jiří Mazoch v Breitenbergu
Autor fotografií: Pavel Mikeska

Jiri




Komentáře ke zprávě: