Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 14.12.2017 - 23:47:49
Heinz Kuttin mezi nadějemi v Hinzenbachu
18.6.2008 - 11:16 - děti a dorostenci - Jiri


Za osobní účasti známého trenéra Heize Kuttina se uskutečnil v neděli 15. června 2007 v rakouském Hinzenbachu na můstcích K 20 m a K 45 m zahajovací závod rakousko-německého ÖMV Kinder 4-Schanzentournee.


Foto: Lukáš Daněk LSK Lomnice vítěz žáků 1997

Letošní jubilejní 10. ročník Dětského Turné čtyř můstků 2008 se skládá ze dvou červnových závodů v rakouském Hinzenbachu a Bischofshofenu a dvou zářijových v německém Reit im Winklu, a Berchtesgadenu. V úvodním podniku 10. ročníku tohoto žákovského Turné startovalo 148 přes 200 závodníků a závodnic z Rakouska, Německa, České republiky, Maďarska a Rumunska.


Foto: Petr Holík LSK Lomnice vítěz žáků 1998

K nejúspěšnějším patřili i letos čeští skokani a skokanky. V nejstarší kategorii chlapců v kategorii K-11 ročníku 1997 zvítězil na můstku K 45 m Lukáš Daněk z LSK Lomnice n.P. před Danielem Holubem z SK Ještěd Liberec, když loňský vítěz Jakub Dohnal obsadil 8. místo a Lukáš Chrástka byl na 12. místě.


Foto: Ondřej Krpec vítěz žáků 2000

V kategorii K-10 ročníku 1998 obhájil své loňské prvenství na můstku K 20 m František Holík z LSK Lomnice n.P. před Lukášem Kantorem z TJ TŽ Třinec. Harrachovský Ondřej Pažout obsadil v této nejpočetnější kategorii (39 startujících) 8. místo.


Foto: Michaela Rajnochová čtvrtá v žačkách 1997

V kategorii K-9 ročníku 1999 ve které zvítězil Rakušan Marco Kreutner z SC Mayrhofen obsadil 7. místo Marcel Vyvial z TJ Sokol Kozlovice, 10. místo David Zemek a 12. Matěj Hájek oba ze Ski Klubu Harrachov.

V kategorii K-8 ročníku 2000 obhájil své loňské vítězství Ondřej Krpec z TJ Sokol Kozlovice před Přemyslem Jačkem z LSK Lomnice n.P. a mezi nejmladšími chlapci (předžáky) kategorie K-7 ročníku 2001 a mladších obsadil na můstku K 20 m za vítězným Rumunem Radu Pacurarem 3. místo Matěj Čejchan z LSK Lomnice n.P. a 6. místo v konkurenci 13 startujících!!! Marcel Matušínský z TJ Sokol Kozlovice.


Foto: Zdena Pešatová vítězka žaček 1999

Ve dvou věkových kategoriích 1998-2000 a 1996 -1997 soutěžily i děvčátka. V mladší kategorii Mädchem I. vyhrála v konkurenci 6 závodnic na můstku K 20 Češka Zdena Pešatová z JRKL Desná v J.h. před Rakušankou Katharinou Ellmauer z NST Salzkammergut a mezi staršími v kategorii Mädchen II. ve které zvítězila Rakušanka Chiara Hölzlová před Rumunkou Danou Haralambie, dělila se o 4. místo Michaela Rajnochová z TJ Frenštát p.R. zatím co favorizovaná Barbora Blažková z JRKL Desná v J.H. obsadila 10. místo a její oddílová kolegyně Kristýna Bílá 12. místo mezi 18. soupeřkami.


VÝSLEDKY:

Výsledky děvčat M-I (1999-2000) 6 startujících
1. Zdena Pešatová CZE, JRKL Desná v J.h. 13,0+13,5 m 150,9 b.
2. Katharina Ellmauer AUT, NST Salzkammergut 11,0+12,0 m 133,8 b.
3. Annelies Eberharter AUT, SC Mayrhofen 11,5+11,0 m 132,0 b.
4. Marie Wildauer AUT, Wörgler Flughunde 10,5 + 9,5 m 121,0 b.

Výsledky děvčat M-II (1997-1998) 18 startujících
1. Chiara Hoelzl AUT, SV Schwarzach 18,0+19,0 m 207,2 b.
2. Dana Haralambie ROU, Rumänien 18,0+18,5 m 201,9 b.
3. Elisabeth Raudaschl AUT, NST Salzkammergut 18,5+17,0 m 198,3 b.
4. Michaela Rajnochová CZE, TJ Frenštát p.R. 18,5+18,5 m 197,7 b.
4. Julia Huber AUT, SK Rottenmann 17,0+17,5 m 197,7 b.
8. Törok Denisa ROU, Roumänia 16,5+18,0 m 190,7 b.
10. Barbora Blažková CZE, JRKL Desná v J.h. 16,5+16,5 m 183,8 b.
12. Bílá Kristýna CZE, JRKL Desná v J.h. 15,0+15,0 m 169,5 b.

Výsledky chlapců K11 (1997) 31 startujících
1. Lukáš Daněk CZE, Ski Klub Harrachov 42,0+43,0 m 211,5 b.
2. Holub Daniel CZE, SK Ještěd Liberec 43,5+42,0 m 208,4 b.
3. Groiss Dominik GER, WSV Rastbüchel 42,0+42,5 m 185,9 b.
4. Max Taxacher AUT, Wörgler Flughunde 41,0+41,5 m 193,2 b.
6. Eduard Torok ROU, Rumunsko 40,5+39,0 m 190,6 b.
8. Jakub Dohnal CZE, LSK Lomnice n.P. 39,0+39,0 m 186,4 b.
12. Lukáš Chrástka CZE, SK Ještěd Liberec 39,0+38,5 m 178,2 b.

Výsledky chlapců K10 (1998) 39 startujících
1. František Holík CZE, LSK Lomnice n.P. 19,5+19,5 m 219,4 b.
2. Lukáš Kantor CZE, TJ TŽ Třinec 17,5+19,0 m 207,4 b.
2. Falkensteiner Michael AUT,UVB Hinzenbach 19,0+17,5 m 207,4 b.
4. Felix Glassner GER, SK Berchtesgaden 18,5+18,5 m 205,9 b.
5. Simon Gilhofer GER, WSV Rastbüchl 18,5+18,5 m 205,2 b.
6. Stefanael Blega RUM, Romanin Ski Fed. 17,5+18,5 202,1 b.
7. Maxi Schmalnauer AUT, NST Salzkammergut 18+18 m 205,6 b.
8. Ondřej Pažout CZE, Ski Klub Harrachov 17,0+17,0 m 193,9 b.
9. Fabio Franzesko AUT, SC Bischofshofen 14,5+16,0 m 192,6 b.
10. Peter Horvath HUN, Koszegi SE 16,5+18,0 m 192,2 b.
13. Kuttin Philipp AUT, SC Villach 16,5+16,5 m 187,3 b.
29. Zemek Jakub CZE, Ski Klub Harrachov 12,5+13,5 m 152,6 b.

Výsledky chlapců K 9 (1999) 28 startujících
1. Marco Kreutner AUT, SC Mayrhofen 18,0+17,5 m 203,3 b.
2. Dominik Terzer AUT, Nordic Team Absam 16,5+16,5 m 189,8 b.
3. Naim Stanfell AUT, Stadtadler Wien 16,0+16,5 m 183,5 b.
4. Aaron Uhrmann GER, WSV Rastbüchel 15,5+16,5 m 183,2 b.
5. Tim van Tick AUT, SC Hoehnhart 16,0+16,0 m 178,7 b.
6. Maxi Linnher AUT, Kitzbühler SC 15,5+16,0 m 178,4 b.
7. Marcel Vyvial CZE, TJ Sokol Kozlovice 15,5+15,5 m 175,6 b.
8. Thomas Rechner AUT, SC Bischofshofen 17,0+16,5 m 173,6 b.
9. Jakub Chachula AUT, UVB Hinzenbach 15,0+15,0 m 173,0 b.
10. David Zemek CZE, Ski Club Harrachov 15,0+15,0 m 172,0 b.
12. Matěj Hájek CZE, Ski Club Harrachov 16,0+14,5 m 169,8 b.

Výsledky chlapců K-8 (2000) 13 startujících
1. Ondřej Krpec CZE, TJ Sokol Kozlovice 16,0+17,0 m 184,3 b.
2. Přemysl Jaček CZE, LSK Lomnice n.P. 16,0+17,0 m 177,8 b.
3. Josef Ritzer GER, WSV Oberaudorf 15,0+17,5 m 176,5 b.
4. Luie Lenhnert GER, WSV Oberaudorf 16,0+16,5 m 173,0 b.
5. Tamas Reymeyer HUN, Koszégo SE 14,5+14,5 m 163,9 b.
6. Mihnea Spulber ROU, Roumänien 16,0+16,5 m 156,5 b.

Výsledky chlapců K-7 (2001) 13 startujících
1. Radu Pacurar ROU, Roumänien 14,5+14,0 m 159,6 b.
2. David Sachsenhofer AUT, NST Salzkammergut 12,0+13,0 m 147,5 b.
3. Matěj Čejchan CZE, LSK Lomnice n.P. 13,5+12,0 m 144,3 b.
4. Sebastian Novak AUT, Stadtadler Wien 12,0+13,0 m 143,5 b.
5. Christoph Seebacher AUT, SC Villach 13,0+11,5 m 142,2 b.
6. Marcel Matušínský CZE, TJ Sokol Kozlovice 12,0+11,5 m 138,1 b.

Výsledky děvčat M-I (1999-2000) 6 startujících
1. Zdena Pešatová CZE, JRKL Desná v J.h. 13,0+13,5 m 150,9 b.
2. Katharina Ellmauer AUT, NST Salzkammergut 11,0+12,0 m 133,8 b.
3. Annelies Eberharter AUT, SC Mayrhofen 11,5+11,0 m 132,0 b.
4. Marie Wildauer AUT, Wörgler Flughunde 10,5 + 9,5 m 121,0 b.

Výsledky děvčat M-II (1997-1998) 18 startujících
1. Chiara Hoelzl AUT, SV Schwarzach 18,0+19,0 m 207,2 b.
2. Dana Haralambie ROU, Rumänien 18,0+18,5 m 201,9 b.
3. Elisabeth Raudaschl AUT, NST Salzkammergut 18,5+17,0 m 198,3 b.
4. Michaela Rajnochová CZE, TJ Frenštát p.R. 18,5+18,5 m 197,7 b.
4. Julia Huber AUT, SK Rottenmann 17,0+17,5 m 197,7 b.
8. Törok Denisa ROU, Roumänia 16,5+18,0 m 190,7 b.
10. Barbora Blažková CZE, JRKL Desná v J.h. 16,5+16,5 m 183,8 b.
12. Bílá Kristýna CZE, JRKL Desná v J.h. 15,0+15,0 m 169,5 b.


Úvodní foto: Skokanský areál UVB Hinzenbach
Zdroj: junior-jumping.de

Jiri




Komentáře ke zprávě: