Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 14.12.2017 - 23:36:23
Kalendář - skoky na lyžích v TV



Závody SP v Engelbergu na české verzi Eurosportu:

Pátek 15. 12.2017 15:30 Kvalifikace ES1 Živě
Sobota 16. 12.2017 15:30 Individuální závod ES1 Živě
Neděle 17. 12.2017 13:30 Individuální závod ES1 Živě

Ženské závody jsou živě přenášeny na rakouské stanici ORF Sport+ nebo norské televizi NRK.
Kalendář - přehled závodů a akcí




Program následujících závodů:
-------------------------------------

SP MUŽŮ v ENGELBERGU

Pátek 15. 12. 2017
14:00 Oficiální trénink
16:00 Kvalifikace

Sobota 16. 12. 2017
15:00 Zkušební kolo
16:00 Individuální závod

Neděle 17. 12. 2017
12:30 Kvalifikace
14:00 Individuální závod

SP ŽEN v HINTERZARTENU

Pátek 15. 12. 2017
16:00 Oficiální trénink
18:00 Kvalifikace

Sobota 16. 12. 2017
11:30 Zkušební kolo
12:30 Týmový závod

Neděle 17. 12. 2017
14:30 Zkušební kolo
15:30 Individuální závod



Kalendář zima 2017/18:
----------------------------

SVĚTOVÝ POHÁR MUŽŮ 2017/2018:

So 18.11. - WISLA - POL (týmový závod)
Ne 19.11. - WISLA - POL
So 25.11. - KUUSAMO/RUKA - FIN (týmový závod)
Ne 26.11. - KUUSAMO/RUKA - FIN
So 02.12. - NIŽNÝ TAGIL- RUS
Ne 03.12. - NIŽNÝ TAGIL - RUS
So 09.12. - TITISEE-NEUSTADT - GER (týmový závod)
Ne 10.12. - TITISEE-NEUSTADT- GER
So 16.12. - ENGELBERG - SUI
Ne 17.12. - ENGELBERG - SUI

Turné čtyř můstků
So 30.12. - OBERSTDORF - GER
Po 01.01. - GA - PA - GER
Čt 04.01. - INNSBRUCK - AUT
So 06.01. - BISCHOFSHOFEN - AUT

So 13.01. - KULM - AUT (lety)
Ne 14.01. - KULM - AUT (lety)

19.01. - 21.01. Mistrovství světa v letech na lyžích OBERSTDORF - GER

So 27.01. - ZAKOPANE - POL (týmový závod)
Ne 28.01. - ZAKOPANE - POL

So 03.02. - WILLINGEN - GER
Ne 04.02. - WILLINGEN - GER

09.02. - 25.02. Olympijské hry PCHJONGČCHANG - KOR

So 03.03. - LAHTI - FIN (týmový závod)
Ne 04.03. - LAHTI - FIN

RAW Air
So 10.03. - OSLO - NOR (týmový závod)
Ne 11.03. - OSLO - NOR
Út 13.03. - LILLEHAMMER - NOR
Čt 15.03. - TRONDHEIM - NOR
So 17.03. - VIKERSUND - NOR (lety)
Ne 18.03. - VIKERSUND - NOR (lety, týmový závod)

Pá 23.03. - PLANICA - SLO (lety)
So 24.03. - PLANICA - SLO (lety, týmový závod)
Ne 25.03. - PLANICA - SLO (lety, FINÁLE SP)


Mistrovství světa v klasickém lyžování juniorů 2018 - KANDERSTEG- ŠVÝCARSKO
27.01. - 04.02.


SVĚTOVÝ POHÁR ŽEN 2016/2017:
Pá 01.12. - LILLEHAMMER - NOR
So 02.12. - LILLEHAMMER - NOR
Ne 03.12. - LILLEHAMMER - NOR
So 16.12. - HINTERZARTEN - GER (týmový závod)
Ne 17.12. - HINTERZARTEN - GER
So 06.01. - RASNOV - ROU
Ne 07.01. - RASNOV - ROU
So 13.01. - SAPPORO - JPN
Ne 14.01. - SAPPORO - JPN
Pá 19.01. - ZAO - JPN
So 20.01. - ZAO - JPN (týmový závod)
Ne 21.01. - ZAO - JPN
So 27.01. - LJUBNO - SLO
Ne 28.01. - LJUBNO - SLO
So 03.02. - HINZENBACH - AUT
Ne 04.02. - HINZENBACH - AUT

09.02. - 25.02. Olympijské hry PCHJONGČCHANG - KOR

Ne 11.03. - OSLO - NOR
So 24.03. - OBERSTDORF - GER
Ne 25.03. - OBERSTDORF - GER

KONTINENTÁLNÍ POHÁR MUŽŮ 2017/2018:
So 09.12. - WHISTLER - CAN
Ne 10.12. - WHISTLER - CAN
So 16.12. - KUUSAMO/RUKA - FIN
Ne 17.12. - KUUSAMO/RUKA - FIN
St 27.12. - ENGELBERG - SUI
Čt 28.12. - ENGELBERG - SUI
So 06.01. - TITISEE - NEUSTADT- GER
Ne 07.01. - TITISEE - NEUSTADT - GER
St 10.01. - BISCHOFSHOFEN - AUT
Čt 11.01. - BISCHOFSHOFEN - AUT
Pá 19.01 - ERZURUM - TUR
So 20.01. - ERZURUM - TUR
Pá 26.01. - SAPPORO - JPN
So 27.01. - SAPPORO - JPN
Ne 28.01. - SAPPORO - JPN
So 03.02. - PLANICA - SLO
Ne 04.02. - PLANICA - SLO
So 10.02. - IRON MOUNTAIN - USA
Ne 11.02. - IRON MOUNTAIN - USA
So 17.02. - BROTTERODE - GER
Ne 18.02. - BROTTERODE - GER
So 24.02. - KLINGENTHAL - GER
Ne 25.02. - KLINGENTHAL - GER
So 03.03. - RENA - NOR
Ne 04.03. - RENA - NOR
So 10.03. - ZAKOPANE - POL
Ne 11.03. - ZAKOPANE - POL
So 17.03. - ČAJKOVSKI - RUS
Ne 18.03. - ČAJKOVSKI - RUS


KONTINENTÁLNÍ POHÁR ŽEN 2017/2018:
Pá 15.12. - NOTODDEN - NOR
So 16.12. - NOTODDEN - NOR
So 20.01. - PLANICA - SLO
Ne 21.01. - PLANICA - SLO
So 17.02. - BROTTERODE - GER
Ne 18.02. - BROTTERODE - GER


FIS CUP MUŽŮ 2017/2018:
Čt 07.12. - WHISTLER - CAN
Pá 08.12. - WHISTLER - CAN
Pá 15.12. - NOTODDEN - NOR
So 16.12. - NOTODDEN - NOR
So 13.01. - ZAKOPANE - POL
Ne 14.01. - ZAKOPANE - POL
So 20.01. - PLANICA - SLO
Ne 21.01. - PLANICA - SLO
So 10.02. - RASTBÜCHL - GER
Ne 11.02. - RASTBÜCHL - GER
So 24.02. - VILLACH - AUT
Ne 25.02. - VILLACH - AUT
Pá 09.03. - SAPPORO - JPN
Ne 11.03. - SAPPORO - JPN
So 17.03. - FALUN- SWE
Ne 18.03. - FALUN - SWE


FIS CUP ŽEN 2016/2017:
Čt 07.12. - WHISTLER - CAN
Pá 08.12. - WHISTLER - CAN
So 10.02. - RASTBÜCHL - GER
Ne 11.02. - RASTBÜCHL - GER
So 24.02. - VILLACH - AUT
Ne 25.02. - VILLACH - AUT
So 17.03. - FALUN- SWE
Ne 18.03. - FALUN - SWE


REPUBLIKOVÉ ZÁVODY NA ČESKÉM ÚZEMÍ: