Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 16.12.2018 - 12:35:59
Kalendář - skoky na lyžích v TV



SP V ENGELBERGU na české verzi Eurosportu

Pátek 14. 12. 2018 17:45Kvalifikace ES1 Živě
Sobota 15. 12. 2018 15:45 Individuální závod ES1 Živě
Neděle 16. 12. 2018 14:00 Individuální závod ES1 Živě


Přímý přenos závodů žen zpravidla nabízí norská staniceNRK a rakouská ORF Sport+.
Kalendář - přehled závodů a akcí




Program následujících závodů:
-------------------------------------

SP v ENGELBERGU

Pátek 14. 12. 2018
16:00 Oficiální trénink
18:00 Kvalifikace

Sobota 15. 12. 2018
14:45 Zkušební kolo
16:00 Individuální závod

Neděle 16. 12. 2018
12:30 Kvalifikace
14:15 Individuální závod

SP ŽEN v PREMANONU

Pátek 14. 12. 2018
12:00 Oficiální trénink
14:00 Kvalifikace

Sobota 15. 15. 2018
10:00 Zkušební kolo
11:00 Individuální závod

Neděle 16. 12. 2018
09:45 Kvalifikace
11:00 Individuální závod



Kalendář zima 2018/19:
----------------------------

SVĚTOVÝ POHÁR MUŽŮ 2018/2019:

So 17.11. - WISLA - POL (týmový závod)
Ne 18.11. - WISLA - POL
So 24.11. - KUUSAMO/RUKA - FIN
Ne 25.11. - KUUSAMO/RUKA - FIN

So 01.12. - NIŽNÝ TAGIL- RUS
Ne 02.12. - NIŽNÝ TAGIL - RUS
So 08.12. - TITISEE-NEUSTADT - GER (týmový závod)
Ne 09.12. - TITISEE-NEUSTADT- GER
So 15.12. - ENGELBERG - SUI
Ne 16.12. - ENGELBERG - SUI

Turné čtyř můstků
Ne 30.12. - OBERSTDORF - GER
Út 01.01. - GA - PA - GER
Pá 04.01. - INNSBRUCK - AUT
Ne 06.01. - BISCHOFSHOFEN - AUT

So 12.01. - PREDAZZO - ITA
Ne 13.01. - PREDAZZO - ITA
So 19.01. - ZAKOPANE - POL (týmový závod)
Ne 20.01. - ZAKOPANE - POL
So 26.01. - SAPPORO - JPN
Ne 27.01. - SAPPORO - JPN

So 02.02. - OBERSTDORF - GER (lety)
Ne 03.02. - OBERSTDORF - GER (lety)
So 09.02. - LAHTI - FIN (týmový závod)
Ne 10.02. - LAHTI - FIN
So 16.02. - WILLINGEN - GER
Ne 17.02. - WILLINGEN - GER

23.02. - 02.03. Mistrovství světa SEEFELD/INNSBRUCK - AUT

RAW Air
So 09.03. - OSLO - NOR (týmový závod)
Ne 10.03. - OSLO - NOR
Út 12.03. - LILLEHAMMER - NOR
Čt 14.03. - TRONDHEIM - NOR
So 16.03. - VIKERSUND - NOR (lety)
Ne 17.03. - VIKERSUND - NOR (lety, týmový závod)

Pá 22.03. - PLANICA - SLO (lety)
So 23.03. - PLANICA - SLO (lety, týmový závod)
Ne 24.03. - PLANICA - SLO (lety, FINÁLE SP)


Mistrovství světa v klasickém lyžování juniorů 2019 - LAHTI - FIN
24.01. - 27.01.


SVĚTOVÝ POHÁR ŽEN 2016/2017:
Pá 01.12. - LILLEHAMMER - NOR
So 02.12. - LILLEHAMMER - NOR
Ne 03.12. - LILLEHAMMER - NOR
So 16.12. - HINTERZARTEN - GER (týmový závod)
Ne 17.12. - HINTERZARTEN - GER
So 06.01. - RASNOV - ROU
Ne 07.01. - RASNOV - ROU
So 13.01. - SAPPORO - JPN
Ne 14.01. - SAPPORO - JPN
Pá 19.01. - ZAO - JPN
So 20.01. - ZAO - JPN (týmový závod)
Ne 21.01. - ZAO - JPN
So 27.01. - LJUBNO - SLO
Ne 28.01. - LJUBNO - SLO
So 03.02. - HINZENBACH - AUT
Ne 04.02. - HINZENBACH - AUT

09.02. - 25.02. Olympijské hry PCHJONGČCHANG - KOR

Ne 11.03. - OSLO - NOR
So 24.03. - OBERSTDORF - GER
Ne 25.03. - OBERSTDORF - GER

KONTINENTÁLNÍ POHÁR MUŽŮ 2017/2018:
So 09.12. - WHISTLER - CAN
Ne 10.12. - WHISTLER - CAN
So 16.12. - KUUSAMO/RUKA - FIN
Ne 17.12. - KUUSAMO/RUKA - FIN
St 27.12. - ENGELBERG - SUI
Čt 28.12. - ENGELBERG - SUI
So 06.01. - TITISEE - NEUSTADT- GER
Ne 07.01. - TITISEE - NEUSTADT - GER
St 10.01. - BISCHOFSHOFEN - AUT
Čt 11.01. - BISCHOFSHOFEN - AUT
Pá 19.01 - ERZURUM - TUR
So 20.01. - ERZURUM - TUR
Pá 26.01. - SAPPORO - JPN
So 27.01. - SAPPORO - JPN
Ne 28.01. - SAPPORO - JPN
So 03.02. - PLANICA - SLO
Ne 04.02. - PLANICA - SLO
So 10.02. - IRON MOUNTAIN - USA
Ne 11.02. - IRON MOUNTAIN - USA
So 17.02. - BROTTERODE - GER
Ne 18.02. - BROTTERODE - GER
So 24.02. - KLINGENTHAL - GER
Ne 25.02. - KLINGENTHAL - GER
So 03.03. - RENA - NOR
Ne 04.03. - RENA - NOR
So 10.03. - ZAKOPANE - POL
Ne 11.03. - ZAKOPANE - POL
So 17.03. - ČAJKOVSKI - RUS
Ne 18.03. - ČAJKOVSKI - RUS


KONTINENTÁLNÍ POHÁR ŽEN 2017/2018:
Pá 15.12. - NOTODDEN - NOR
So 16.12. - NOTODDEN - NOR
So 20.01. - PLANICA - SLO
Ne 21.01. - PLANICA - SLO
So 17.02. - BROTTERODE - GER
Ne 18.02. - BROTTERODE - GER


FIS CUP MUŽŮ 2017/2018:
Čt 07.12. - WHISTLER - CAN
Pá 08.12. - WHISTLER - CAN
Pá 15.12. - NOTODDEN - NOR
So 16.12. - NOTODDEN - NOR
So 13.01. - ZAKOPANE - POL
Ne 14.01. - ZAKOPANE - POL
So 20.01. - PLANICA - SLO
Ne 21.01. - PLANICA - SLO
So 10.02. - RASTBÜCHL - GER
Ne 11.02. - RASTBÜCHL - GER
So 24.02. - VILLACH - AUT
Ne 25.02. - VILLACH - AUT
Pá 09.03. - SAPPORO - JPN
Ne 11.03. - SAPPORO - JPN
So 17.03. - FALUN- SWE
Ne 18.03. - FALUN - SWE


FIS CUP ŽEN 2016/2017:
Čt 07.12. - WHISTLER - CAN
Pá 08.12. - WHISTLER - CAN
So 10.02. - RASTBÜCHL - GER
Ne 11.02. - RASTBÜCHL - GER
So 24.02. - VILLACH - AUT
Ne 25.02. - VILLACH - AUT
So 17.03. - FALUN- SWE
Ne 18.03. - FALUN - SWE


REPUBLIKOVÉ ZÁVODY NA ČESKÉM ÚZEMÍ: